Danışmanlık & Arge Hizmetleri

Firmamız havancılık sektörünün gelişimine katkıda bulunmak amacıyla bireysel ve kurumsal ölçekte yetiştiricilerimize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Gerek firmamız bünyesindeki tecrübeli teknik personelimizle gerekse üniversitelerin veteriner fakültelerindeki akademisyenlerin bilgi ve deneyimlerinden yararlanarak yetiştiricilerin karşılaştıkları sorunların çözümünde yardımcı olmaktayız.

Çiftlik bazında yaptığımız özel beslenme çalışmaları ile ekonomik sağlıklı et ve süt üretimi ana hedefimizdir.

Hammadde temininden, yetiştiriciye kadar uzanan süreçte aynı hassasiyetle hareket ederek uluslararası tüm gelişmelerin ışığında yem üretimi ve uygulamalarındaki ar-ge çalışmalarından elde edilen sonuçlar yetiştiricilerimizle yapılan bilgilendirme toplantılarında detaylı olarak paylaşılmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin en fazla dikkate alınan husus olmasından dolayı yetiştiricilerimizin görüşleri hep dikkate alınmıştır.

Hayvancılığın kalkınmasında bilgi paylaşımının önemi bizleri sahip olduğumuz 20 yıllık bilgi, deneyim ve tecrübemizin yetiştiriciye aktarılması ilkesi ile hareket etmemizi sağlamıştır.

Yonca Yem olarak işimize göstermiş olduğumuz hassasiyet ve ciddiyet karşılıksız kalmamaktadır. Bölgemizin büyükbaş hayvan yetiştirmedeki potansiyeline katkıda bulunan et entegre tesislerinden çoğu Yonca Yem tercih etmektedir..


- Yonca Yem