Hakkımızda

YONCA YEM

Firmamız, DEHŞETİLER Yem Gıda ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. ticari ünvanı ile 1992 yılında Afyonkarahisar ilinde Yonca Yem markası ile büyükbaş, küçükbaş ve kanatlı grubu yem üretimine başlamıştır.

Yonca Yem üretime başladığı ilk günden itibaren kaliteli ve ekonomik yem üretimini temel ilke olarak kabul etmiş ve bu ilkeden kesinlikle taviz vermemiştir. Yonca Yem dinamik ve tecrübeli kadrosu ile azimle çalışarak bölgesinde ciddi bir marka olmayı başarmıştır. Üretim öncesi hammadde alımı ve seçimi ile üretim sonrası ürün kontrolleri son derece hassas ve duyarlı takip edilmekte ve en kaliteli ürün en sağlıklı şekilde tüketiciye sunulmaktadır.

Yonca Yem olarak işimize göstermiş olduğumuz bu hassasiyet ve ciddiyet karşılıksız kalmamaktadır. Bölgemizin büyükbaş hayvan yetiştirmedeki potansiyeline katkıda bulunan et entegre tesislerinden çoğu Yonca Yem'i tercih etmektedir. Aynı zamanda süt üretiminde önde gelen üretim bölgesi 2006 yılından itibaren bölgemizdeki damızlık süt sığırcılığına destek olmak adına, bölgemizde süt toplama merkezleri kurmaya başlanmıştır Bu merkezlerde toplanan sütler Yonca Yem garantisi ile süt piyasasına sunulmaktadır. Bu vesile ile 20 yıllık deneyimimizle süt ürecililerine tüm desteğimizi göstermekteyiz. Yonca Yem olarak üretimde göstermiş olduğumuz bu ciddiyet ve hassasiyet satış ve satış sonrası destek olarak devam etmektedir. Kaliteli ve ekonomik ürünü tüketiciye ulaştırmanın tek yeterli yol olmadığının bilincinde olan Yonca Yem teknik kadrosu ile kaliteli ve ekonomik ürünün nasıl kullanılacağı ile ilgili olarak da tüketiciyi bilinçlendirmekte ve gerekli başarıyı sağlamaktadır.

Yonca Yem olarak işimize göstermiş olduğumuz hassasiyet ve ciddiyet karşılıksız kalmamaktadır. Bölgemizin büyükbaş hayvan yetiştirmedeki potansiyeline katkıda bulunan et entegre tesislerinden çoğu Yonca Yem tercih etmektedir..


- Yonca Yem